Yıldız Savaşları 4 Türkçe HD İzle - Türkiye'nin Film ve Dizi Platformu
Sinegram AMİGA
Yıldız Savaşları: Bölüm IV - Yeni Bir Umut izle

Yıldız Savaşları: Bölüm IV - Yeni Bir Umut

Seyirci Oyu:
- 10 0 İlk oy veren siz olun!
Yapım Yılı
:
1977
Yönetmen
:
Süresi
:
121 dakika
Orijinal Adı
:
Star Wars: Episode IV - A New Hope
Senarist
:
Ülke
:
Amerika Birleşik Devletleri
IMDb Puanı
:
8.7
 
 
Hatalı alternatifi seçiniz
Sorun nedir?
 
Yıldız Savaşları: Bölüm IV - Yeni Bir Umut Film Açıklaması

7 filmlik Star Wars (Yıldız Savaşları) serimizin 4. filmindeyiz. İŞte işlerin karışmaya başladığı nokta burası. Çünkü bu film aslında ilk çekilen film. Bir çok Star Wars serisi hayranına göre önce bu film, sonra 5. sonra 6. ve sonrasında 1,2 ve 3 izlenmeli. 7. film zaten seri sonrası çekildiği için en sona bırakmakta bir sakınca yok (devam da edecek).

 Luke Skywalker (Mark Hammil) amcası ve teyzesiyle tarım işinde uğraşmaktadır. Ne kadar Akademi'ye katılıp "jedi" olmak istese de amcası buna karşı çıkmaktadır. Bu arada şeytani bir imparator galaksiyi ele geçiriyor ve "Ölüm Yıldızı" denilen, gezegenleri yok edebilecek güce sahip olan bir gemi yapıyor. Direnişçilerin başı olan Prenses Leia (Carrie Fisher) bu geminin planlarını ele geçiriyor ve R2-D2 (Kenny Baker)'nun içine koyuyor. Bu planların Obi-Wan Kenobi (Alec Guinness)'ye ulaşması gerekiyor. R2-D2 önce Luke Skywalker'la karşılaşıyor ve birlikte Obi-Wan Kenobi'yi buluyorlar. "Ölüm Yıldızı"nı yok etmek için Han Solo (Harrison Ford) ve Prenses Leia'yla birlikte imparatora savaş açıyorlar.

Muhteşem serimizi hangi sırayla izlerseniz izleyin, farklı tatlar alacak ve hiç sıkılmadan bitireceksiniz. Uzun bölümler içeren bir dizi gibi görüp, bu evrene yabancı kalmamak için mutlaka izlemeniz gerektiğini düşünüyorum. Zaten yaşı 30 üstü olanlar izlemiştir ama daha genç arkadaşların da bu sinema efsanesinden mahrum kalmaması için bu seriyi de sitemize eklemekten gurur duyarım.

iyi seyirler. imdb:tt0076759

Yıldız Savaşları: Bölüm IV - Yeni Bir Umut Filmini Nasıl Buldun?
 • Efsoydu!
  0%
 • Koptuk!
  0%
 • Bayıldım!
  0%
 • Bayağı İyi!
  0%
 • Ben Şok!..
  0%
 • Bu Ne Ya..
  0%
 • Hiç Olmamış
  0%
Yıldız Savaşları: Bölüm IV - Yeni Bir Umut Film İzleyenlerden Eleştiriler
 • Olumlu
 • Olumsuz
Olumlu 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumlu eleştiri yok.
Olumsuz 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumsuz eleştiri yok.
Yıldız Savaşları: Bölüm IV - Yeni Bir Umut İzleyici Yorumları
Filmi ilk sen yorumla!
Sinegram adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, telif ispat eden belgeler ile birlikte [email protected] adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
film izle