Oflu Hocanın Şifresi 2 izle - Full HD 720p Yerli Film - Sinegram
Sinegram AMİGA
Oflu Hocanın Şifresi 2 izle

Oflu Hocanın Şifresi 2

Seyirci Oyu:
6.8 10 6 (6 kişi oy verdi)
Yapım Yılı
:
2016
Yönetmen
:
Süresi
:
Bilgi yok
Orijinal Adı
:
Oflu Hoca'nin Sifresi 2
Senarist
:
Ülke
:
IMDb Puanı
:
4.2
 
 
Hatalı alternatifi seçiniz
Sorun nedir?
 
Oflu Hocanın Şifresi 2 Film Açıklaması

2014 yılında Oflu Hoca'nın Şifresi filminin ilk bölüm yayınlanmıştır. Oflu Hoca'nın Şifresi 2 Imdb'den aldığı 4.2 puanla karşımıza çıkmaktadır.

 Ahmet, Oflu hocaya başkanlığı kaptırdığı için sinirlenmiştir. Bu yüzden Ahmet Hem bulunduğu mevkisini ve parasını kaybetmiştir. Yeniden başkan olmanın yeni yollarını ararken o civarın en zengini olan idris ve oğlu Şaban, Ahmet'in kızını ismektedir. Ahmet bulunduğu durumdan bir çıkış ararken bu teklifi kabul eder. Kızı bu durumu istemey geldiklerinde öğrenir ve olduğu yere bayılır. Sidikli şabanla evlenmek istememektedir. Yalnız babası Ahmet İdris zengin olduğu için ısrar etmektedir. Oflu Hoca'nın Şifresi 2  Olayları öğrenen Sevgilisi Kadir ve Oflu Ahmet'in kızını kaçırmaya karar verir. Yalnız kaçırma girişiminde Nur yerine yanlışlıkla Ahmet'in halasını kaçırırlar. Hala, eskiden beri Ali Osman dayı'ya aşıktır. Onunla evlenmek ister. Yalnız Ali Osman dayı bu evliliği ismemektedir. Hala, Ahmet'e Ali Osman Dayıyı bu konuda ikna ederse Arsiv'de olan arsalarını üstüne yapıcağını söyler. Ahmet'in kafada tilkiler dönmeye başlar. Oflu hocaya babasını halasıyla evlenmeye ikna ederse Nur'u Kadir'e vereceğini söyler. Yalnız Ahmet'in kafada başka planlar vardır. ilk başta Ali Osman Dayıyla halasını evlendirip, sonrada Kadir ile Nur'un nikah işlemleri olmadan engelliyecektir. Malesef planı ters teper ve Oflu Hoca Ahme'in planlarını öğrenir. Bu sefer Ahmet oyuna gelecektir.

Yönetmenliğini Adem Kılıç'ın yaptığı, başrollerde Çetin Altay,Ahmet Varlı, Köksal Engür, Başak Daşman, Nihan Büyükağaç yer alıyor. Oflu Hoca'nın Şifresi 2 izlemek için siz izleyicilerimize kaliteli ve full hd olarak sinegram1.com adresinden izleyebilirsiniz.

Oflu Hocanın Şifresi 2 Filmini Nasıl Buldun?
 • Efsoydu!
  10%
 • Koptuk!
  64%
 • Bayıldım!
  0%
 • Bayağı İyi!
  10%
 • Ben Şok!..
  0%
 • Bu Ne Ya..
  10%
 • Hiç Olmamış
  10%
Oflu Hocanın Şifresi 2 Film İzleyenlerden Eleştiriler
 • Olumlu
 • Olumsuz
Olumlu 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumlu eleştiri yok.
Olumsuz 0 Eleştiri
Film izleyenlerden hiç olumsuz eleştiri yok.
Oflu Hocanın Şifresi 2 İzleyici Yorumları
 • yaşar GECEM 26.11.2017 01:08
  ortada film yok. nasıl yorumlayayım ki ?

  * alternatif oynatıcıları deneyiniz. OK.Ru çalışıyor mesela. -admin
  0
  0
Sinegram adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, telif ispat eden belgeler ile birlikte [email protected] adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
film izle