Sinegram AMIGA & CPC

The Last Kingdom Türkçe Dublaj 2. Sezon 6. Bölüm

Seyirci Oyu:
10.0 10 1 (1 kişi oy verdi)
 
Hatalı alternatifi seçiniz
Sorun nedir?
Bölüm Hakkında

The Last Kingdom 2. Sezon 6. Bölüm Türkçe Dublaj 1080p HD yayınlandı. The Last Kingdom 2. Sezon 6. Bölüm Türkçe Dublaj Tek Parça izleyebilirsiniz. {bolumbaslik} adı ile yayınlanan bu bölümde olaylar nasıl gelişiyor.

Alfred'in kızı Aethelflaed, hem Uhtred hem de Aethelwold'un küçümseyici bir şeyleri olmayan, kibirli Mercian lord Aethelraed ile evli. Aethelraed aynı zamanda karısının sadakatine şüphe uyandıran zorbalık bir kocadır, ancak Uhtred'ın güvenilmez olduğuna ikna ederek kralla nüfuzu güvence altına almayı başarır. Londra Aethelraed ve Uhtred birleştirme ordusunu ele geçirdikten sonra Erik ve Sigefrid'i serbest bıraktıktan sonra özgürleştirici bir ordunun öncülüğünü yapmak, ancak şehri tuhaf bir şekilde boş bulmak. Çünkü onlar için bilinmeyen, Danimarkalı kardeşler daha çok ...

2. sezonun bitmesine bu bölümden sonra sadece 2 tane daha kaldı. Bir sonraki bölümde ve sezon finalinde bence dizi zirve yapacak.

iyi seyirler.

Bölümü Nasıl Buldun?
 • Efsoydu!
  0%
 • Koptuk!
  0%
 • Bayıldım!
  0%
 • Bayağı İyi!
  0%
 • Ben Şok!..
  0%
 • Bu Ne Ya..
  0%
 • Hiç Olmamış
  0%
İzleyici Yorumları
Hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
Reklam :
DİZİNİN PROFİL SAYFASINA GİT
FORUMDAN SON BAŞLIKLAR
DİZİNİN DİĞER BÖLÜMLERİ
Sinegram adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, telif ispat eden belgeler ile birlikte [email protected] adresinden kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
film izle